Ślub w plenerze – Lavender Place

Ślub w plenerze – Lavender Place

Ślub w plenerze – Lavender Place – Ciechanów

lavender

Ślub w plenerze Ani i Sylwka to jedno z wydarzeń, które wyłamały się ze sztywnych reguł i klasyki. Ślub poza Urzędem Stanu Cywilnego to coraz modniejsza forma ceremonii. Przygotowana z wielkim rozmachem, w pięknym ogrodzie na Kompleksie Weselno – Eventowym Lavender Place, dopracowana w każdym detalu i z nowatorskimi pomysłami. Ślub odbył się w altanie w ogrodzie, a zgromadzeni goście zasiedli naprzeciwko na drewnianych krzesłach. Młodzi kroczyli dostojnie po białym dywanie w kierunku Pani Urzędnik.

Po całej ceremonii wszyscy zgromadzeni goście przenieśli się do kompleksu na uroczystą kolację i huczną zabawę do białego rana. Zamiast klasycznych dekoracji postawiliśmy na białe parasole podwieszane na suficie, lampki choinkowe, mnóstwo lampionów na podłodze i bufetach, lampiony na ogrodzie, to wszystko razem wzięte tworzyło magiczny klimat. Wieczorem i nocą świece rozświetliły altanę i nadały romantycznego i bajkowego klimatu. Drzewa oświetlone lampkami, lampy grzewcze dodawały uroku całemu kompleksowi. Było inaczej, było wyjątkowo. Goście po obfitej kolacji mogli zrelaksować się na bujaczkach ogrodowych podświetlonych bajkowo lampkami. Kule ledowe ustawione wzdłuż alejki to coś czego nie ma nigdzie indziej.

lavender

ślub w plenerze

Lavender Place – Kompleks Weselny-Eventowy

Było pięknie, wzruszająco, romantycznie i w najlepszym stylu.To jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, w którym ślubujecie sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską aż do śmierci, powinien on być wyjątkowy, magiczny i jedyny w swoim rodzaju. Dlatego coraz więcej par decyduje się więc na zorganizowanie ślubu w plenerze, w którym każda z Pań Młodych może się poczuć jak prawdziwa księżniczka.

Ceremonia ślubu oraz przyjęcie weselne zorganizowane w plenerze cieszą się coraz większą popularnością wśród Młodych Par. Piękno otaczającej przyrody wprawia w niesamowity nastrój i na długo pozostaje w pamięci. Uwielbiamy magię tych uroczystości. Ślub i wesele w Kompleksie Altan rządzi się innymi prawami, niż te organizowane w salach weselnych. Tu naprawdę liczy się doświadczenie i wiedza. Przygotowanie tego typu ceremonii jest również niemałym wyzwaniem logistycznym. Nie chcemy, aby Wasze ślubne marzenia pękły jak bańka mydlana, dlatego pomożemy Wam na każdym etapie przygotowań.

Ślub w plenerze – Lavender Place

ślub w plenerze

lavender

przyjęcie weselne w plenerze

sala weselna w ciechanowie

para młoda

ceremonia zaślubin w plenerze

Dla nas niecodzienne rozwiązania to przyjemność. W otoczeniu tylu świateł i magicznej atmosferze ten wieczór zostanie zapamiętany na długo przez zaproszonych gości jak również samą Parę Młodą.

lavender place

sala weselna Ciechanów

wesele w plenerze

wesele z klasą

wesele Ciechanów

Lavender Place wieczorową porą.

ślub w plenerze

lavender place

Chcesz poznać naszą ofertę ? Zapraszamy do kontaktu – Kliknij tu

Naszym gościom spoza Ciechanowa polecamy noclegi w Hotelu Baron

Znajdź nas na Facebooku

Tagged , , , ,

Dodaj komentarz