Wesela

Przyjęcie weselne w Ciechanowie

Przyjęcie weselne w Ciechanowie – Lavender Place

Przyjęcie weselne w Ciechanowie

Kompleks weselno eventowy Lavender Place mieszczący się wśród drzew, krzewów i zieleni to bez wątpienia najlepsze miejsce w Ciechanowie na zorganizowanie wesela w plenerze. Jesteśmy wyjątkowi w tym co robimy, bo robimy to z pasją i zaangażowaniem, nic nie jest tu ściemą, ani tandetą. Stawiamy na jakość i można to zauważyć w każdej dziedzinie zarówno gastronomii jak i architektury przestrzeni. Gastronomia to nasza pasja, która przekłada się na wszystko co tworzymy.

Jeśli stoisz przed wyborem miejsca na ten wyjątkowy wieczór zapraszamy do przejrzenia naszej galerii, a decyzja zostanie podjęta już po obejrzeniu kilku zdjęć lub filmiku. Pokazujemy Ci to, co na prawdę otrzymasz. Zadbamy o każdy szczegół tej nocy. Nasz zespół to wykwalifikowani kucharze, doświadczeni kelnerzy, którzy do swojej pracy podchodzą profesjonalnie.

Lavender Place – Ciechanów

Przyjęcie weselne w plenerze to marzenie wielu par, ponieważ takie spotkania charakteryzują się magiczną atmosferą. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji, gdzie odbędzie się Wasze przyjęcie, zwróćcie się do nas – zaproponujemy niezwykłe miejsce jakim jest Kompleks weselno eventowy Lavender Place w Ciechanowie. Jesteśmy przekonani, że Was zauroczy, a wybór będzie oczywisty.
Nasz pięknie zagospodarowany kompleks jest także idealnym miejscem na organizację niezapomnianego ślubu. Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem dla Państwa ceremonii zaślubin lub przyjęcia weselnego w ogrodzie pod altaną. Ten ważny dla Państwa dzień możecie później kontynuować w ogrodzie pod altanami. W zależności od Państwa oczekiwań, polecamy przyjęcie weselne w luźnym stylu w wersji grillowej lub też eleganckie. Wybór formy należy tylko do Państwa. Elegancko udekorowana altana, bliskość natury, a jednocześnie wykwintne menu pozostaną na długo w pamięci Młodej Pary jak i zaproszonych Gości.

Idealne miejsce do sesji plenerowych z fotografem. Pamiątkowe zdjęcia zachwycą wszystkich widzów. Po wyczerpującej nocy pełnej szaleństwa i zabawy zapewniamy również bazę noclegowa w hotelu położonym niedaleko kompleksu, dla nowożeńców apartament w cenie. Organizujemy również poprawiny dnia następnego na naszym obiekcie w formie grilla, lub w hotelowej restauracji. Nasze możliwości nie znają granic. Współpracujemy z dekoratorami, fotografami, których z czystym sumieniem polecamy do wykonywania specjalnych zadań przed i w trakcie przyjęcia weselnego.

Wyruszcie w magiczną przygodę z Lavender Place i bądźcie dumni, że zorganizowaliśmy Wam wesele o jaki nawet nie śniliście. Bajka w końcu stanie się rzeczywistością.

lavender place

sala weselna Ciechanów

Naszym gościom spoza Ciechanowa polecamy noclegi w Hotelu Baron


Planujesz poprawiny ? Sprawdź naszą ofertę . – Kliknij Tu !

Znajdź nas na FB