Pikniki

Pikniki firmowe w Ciechanowie

Pikniki firmowe, imprezy firmowe, imprezy w plenerze – to wszystko w Lavender Place

Jesteśmy doświadczonym organizatorem imprez, który z pasją i zapałem realizuje najbardziej nietypowe, wyjątkowe i wymarzone projekty pikników. Dla kogo dedykujemy naszą ofertę? Dla firm, dla przedsiębiorstw, dla szkół, dla miast, dla organizacji, dla stowarzyszeń, dla fundacji, dla rodzin, dla grona przyjaciół. Do dyspozycji naszych gości oddajemy Lavender Place, które znajduje się jedynie 80km od Warszawy, a łatwy szlak komunikacyjny i świetna lokalizacja naszego parku sprawiają, że w to miejsce zawsze jest ,, po drodze’’. Zasoby Lavender Place to przepiękny teren zielony wraz z zapleczem gastronomicznym i sanitarnym. To idealne miejsce na organizację wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych na świeżym powietrzu oraz wspaniałą ucztę kulinarną na łonie natury. Organizujemy pikniki małe i duże do 2000 osób.

imprezy Ciechanów

Dostosowaliśmy Lavender Place do wszelkich kaprysów pogody, zatem deszcz, wiatr, chłód nas nie dotyczą. Co nas wyróżnia? Stawiamy na jakość tak ja Wy! Dla nas komfort gości oraz świetna bezpieczna zabawa są wartością nadrzędną. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami eventowymi wypracowaliśmy rozsądne ceny i wysokiej klasy sprzęty. Idziemy z duchem czasu co pozwala nam oferować Państwu nowe atrakcje, a każdy piknik jest jedyny w swoim rodzaju. Pikniki to także święto dla podniebienia.

Nasza firma to gastronomowie z krwi i kości dlatego wybierając nas Macie Państwo pewność, że będzie pysznie i nikt nie wyjdzie głodny. W dzisiejszych czasach coraz trudniej o dobrą i zdrową gastronomię , w której liczy się smak, wygląd a przede wszystkim jakość produktu. My wiemy co chcemy jeść , jak to powinno być przyrządzone, dlatego z czystym sumieniem zapraszamy wszystkich do degustacji naszych potraw. Wybierając nas – dzwonisz tylko raz. Powiedz czego oczekujesz, a my zajmiemy się organizacją całego przedsięwzięcia. Posiadamy wszelkie sprzęty typu ławy, stoły, nakrycia, zastawę, dekoracyjne oraz kompletne zaplecze gastronomiczne m.in. grille, prawdziwą kuchnię polową, maszyny na przysmaki :popcorn, wata cukrowa, granita, gofry, naleśniki itp.

Jeśli marzy się Państwu udany piknik, który wzbudzi uśmiech na twarzach dorosłych, a dzieciom da wielką frajdę to zapraszamy .

pikniki firmowe pod warszawą wesele w Ciechanowie imprezy w Ciechanowie

Gościom spoza Ciechanowa polecamy noclegi w Hotelu Baron

Galeria zdjęć – Lavender Place