Komunie

Komunie w Ciechanowie

Komunie w Ciechanowie – Lavender Place na ul. Fabrycznej 11

komunie w Ciechanowie pod Warszawą

Uroczysta Komunia Święta w Lavender Place to gwarancja profesjonalizmu i niezapomnianych chwil dla całej rodziny. Zapewniamy fachową i pełną pasji załogę kucharzy i kelnerów dla których gastronomia to przygoda, a praca to przyjemność. Zapraszamy do nas na eleganckie przyjęcie z wyśmienitą kuchnią i możliwością skorzystania z licznych atrakcji dla najmłodszych. W sezonie komunijnym specjalnie dla naszych milusińskich przygotowaliśmy strefę dziecka ze zjeżdżalniami dmuchanymi. Ta atrakcja zachwyca wszystkich, a przyjęcie staje się przyjemną formą obiadu. Sielskie otoczenie sprzyja relaksowi i zabawie w gronie najbliższych. Doskonała lokalizacja obiektu zapewnia dogodny dojazd z okolicznych miejscowości, jak Płońsk, Mława czy Przasnysz, ale również z Warszawy.

Komunia Święta to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny, a zwłaszcza dziecka. Każdy rodzic chce aby ten dzień był dla jego pociechy najwspanialszy. Dlatego tak ważne są przygotowania zarówno duchowe jak i później przyjęcie. Lavender Place zaprasza do zorganizowania przyjęcia w plenerze. Taka forma przyjęcia na pewno zapadnie w pamięci wszystkich gości, ponieważ czas spędzony na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na każdego. Dzieci nie muszą siedzieć za stołem cały czas i są na oku dorosłych. Nasz park wyposażony jest w plac zabaw dookoła którego rosną piękne drzewa dające cień i chłód.

Lavender Place

U nas istnieje możliwość podania dań w różnych formach : serwowanej,bufetowej, grillowej, a poziom organizacji obiadu nie odbiega od uroczystości w lokalu, zapewniamy naszym gościom duży parking dzięki czemu pełna infrastruktura miejsca daje poczucie komfortu. Aby zorganizować wspaniały obiad komunijny nie trzeba już angażować grona przyjaciół i krewnych, wystarczy przyjść do nas. Zajmiemy się Wami najlepiej jak potrafimy.

Kompleksowo zorganizujemy najpiękniejsze przyjęcie komunijne dla Państwa dziecka i rodziny. Organizujemy komunie zarówno małe jak i duże. Posiadamy bogate zaplecze gastronomiczne, profesjonalną i smaczną kuchnię oraz gwarantujemy naszą dyspozycyjność i elastyczność na każdym etapie naszej współpracy. Z nami zorganizujecie przyjęcie na najwyższym poziomie.

Polecamy również:

Hotel Baron

Luka Lu food & fun

Cafe & restaurante D’arte

Galeria zdjęć – Lavender Place

przyjęcie komunijne w ciechanowie

przyjęcie komunijne ciechanów