Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe w Ciechanowie

Imprezy okolicznościowe pod Warszawą

Imprezy okolicznościowe, Ciechanów, Mława, Płońsk, Przasnysz, Warszawa

W Lavender Place możemy zorganizować dla Państwa wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak:

Wesela, poprawiny,chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, rocznice, osiemnastki, bankiety, obiady , zjazdy absolwentów szkół, biesiady przy ognisku, grille, ogniska, pikniki, prymicje,rauty, wieczory panieńskie i kawalerskie, dożynki, garden party, jubileusze, spotkania biznesowe forma zasiadana lub koktajlowa.

Czym różnimy się od innych?

Specjalizujemy się w dziedzinie gastronomii od lat i wciąż czujemy głód- nowych rozwiązań , nowych potraw, nowych smaków. Posiadamy wszystkie niezbędne sprzęty i wyposażenie do organizacji typowych i nietypowych spotkań. Dzięki temu,że jesteśmy samowystarczalni jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Wciąż się rozwijamy, śledzimy trendy w gastronomii nie zapominając o mistrzowskim kunszcie kulinarnym i zasadach zdrowej tradycyjnej technologii przygotowywania potraw. My wiemy ,że jedzenie to droga do szczęścia, odczuwania przyjemności i pysznej zabawy.

Jakość nie jest dziełem przypadku – jest wynikiem szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku i umiejętnego wykonania .Organizując z nami przyjęcie zaprosisz swoich gości na wyjątkową podróż kulinarną.

Wisienką na torcie każdej imprezy są szczegóły – i my o nich pamiętamy. Nasz zespół pasjonaci tego co robią. Pomożemy dobrać dekoracje, zastawę oraz zaplanujemy cały przebieg przyjęcia. Państwa zadaniem będzie tylko przedstawienie nam swoich marzeń – naszym priorytetem ich spełnienie.

Zapraszamy.

Na mniejsze imprezy okolicznościowe i rodzinne polecamy nasz nowy lokal Luka lu