Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe w Ciechanowie

Imprezy okolicznościowe pod Warszawą

Imprezy okolicznościowe, Ciechanów, Mława, Płońsk, Przasnysz, Warszawa

Chrzciny, urodziny, imieniny, rocznice, osiemnastki rodzinne, bankiety, obiady , zjazdy absolwentów szkół, biesiady przy ognisku, grille, garden party, jubileusze, kinder bale i wiele innych imprez okolicznościowych, które Lavender Place przygotowuje z myślą o swoich gościach. Stawiamy na jakość, która widoczna jest we wszystkim czego się dotkniemy. Specjalizujemy się w dziedzinie gastronomii od lat i wciąż czujemy głód- nowych rozwiązań , nowych potraw, nowych smaków. Posiadamy wszystkie niezbędne sprzęty i wyposażenie do organizacji typowych i nietypowych spotkań. Dzięki temu,że jesteśmy samowystarczalni jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Wciąż się rozwijamy, śledzimy trendy w gastronomii nie zapominając o mistrzowskim kunszcie kulinarnym i zasadach zdrowej tradycyjnej technologii przygotowywania potraw.

My wiemy ,że jedzenie to droga do szczęścia, odczuwania przyjemności i pysznej zabawy. Jakość nie jest dziełem przypadku – jest wynikiem szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku i umiejętnego wykonania .Organizując z nami przyjęcie zaprosisz swoich gości na wyjątkową podróż kulinarną. Wisienką na torcie każdej imprezy są szczegóły – i my o nich pamiętamy. Nasz zespół to pasjonaci tego co robią. Pomożemy dobrać dekoracje, zastawę oraz zaplanujemy cały przebieg przyjęcia. Państwa zadaniem będzie tylko przedstawienie nam swoich marzeń – naszym priorytetem ich spełnienie. Kompleksowo organizujemy wszelkiego typu wydarzenia.

Od kameralnych spotkań biznesowych, po uroczyste jubileusze, gale i bankiety.
Przygotowujemy imprezy okolicznościowe, których niepowtarzalny klimat wprawia uczestników w dobry nastrój i na długo zapada w pamięci. Tworzymy niebanalne imprezy okolicznościowe w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Gości. Zawsze na najwyższym poziomie. Zawsze z dbałością o każdy szczegół. Nasza impreza to wyjątkowe przedsięwzięcie, które zachwyca każdym szczegółem odbiorców. Wyrusz z Lavender Place w niesamowitą podróż i bądź dumny, ze wybrałeś właśnie nas.

sala weselna Ciechanów

Na mniejsze imprezy okolicznościowe i rodzinne polecamy nasz nowy lokal Luka lu

Galeria zdjęć – Lavender Place