Imprezy firmowe

Imprezy firmowe w Lavender Place – Ciechanów

Imprezy firmowe dla pracowników

imprezy firmowe na Mazowszu

Bardzo ważnym elementem zachowania równowagi w pracy jest umożliwienie pracownikom zabawy. Każdy wie, że do nawiązania lepszych kontaktów między ludźmi i zbudowania trwałych relacji – co przekłada się na wyniki w pracy – sprzyja zmiana otoczenia oraz luźniejsza forma spotkania. Lavender Place to idealne miejsce na organizację integracji, imprezy firmowej, disco, imprezy tematycznej i wszelkiego rodzaju aktywności zespołowych. Dogodna lokalizacja pozwala na dojazd z całego Mazowsza. Goście z Warszawy nie maja problemów z połączeniem, gdyż nasz kompleks znajduje się jedynie 80 km od stolicy. Nasze zasoby to powierzchnia około 1,6 hektara. Park jest w całości ogrodzony i niedostępny dla osób z zewnątrz. Kompleks Lavender Place to również altany, które są przystosowane do wszelkich warunków pogodowych i mogą pomieścić 600 osób zaś cała impreza może gościć do 2000 osób.

Dysponujemy bogatym zapleczem multimedialnym, współpracujemy z najlepszymi firmami podwykonawczymi. Jesteśmy przygotowani na organizację imprez integracyjnych dla małych i dużych firm, korporacji i instytucji. To świetne miejsce na targi i wystawy. Z nami zorganizujesz wydarzenie łatwo, przyjemnie i bez stresu. Każdy event traktujemy indywidualnie, z dbałością o wszelkie szczegóły, bo wiemy,że dana impreza jest tylko raz i warto aby była wyjątkowym przeżyciem. Działamy kompleksowo od poznania Państwa potrzeb, przez scenariusz po realizację. Zapraszamy do oglądania obiektu w dogodnym dla Państwa terminie. Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie organizacji różnych imprez, podejmujemy wyzwania, zaskakujemy pomysłami .

Lavender Place

U nas nie ma słowa niemożliwe. Jesteśmy elastyczni i pełni pomysłów, nasi zaprzyjaźnieni animatorzy zadbają o to, aby każdy firmowy event był pełen wrażeń i zapadł głęboko w pamięci wszystkich uczestników. Organizujemy wieczory tematyczne, na których każdy z gości imprezy będzie mógł poczuć klimat Dzikiego Zachodu, zost hipisem lub przypomnieć sobie absurdy z czasów PRL-u. A może impreza taneczna z dj-em, bądź wieczór karaoke? Podrzućcie nam pomysł, a my zajmiemy się jego realizacją. Imprezy firmowe z nami to niezapomniana przygoda i fantastyczna zabawa.

Lavender Place – Twoje miejsce na imprezę firmową.

imprezy Ciechanów

Na mniejsze imprezy polecamy nasz lokal Luka lu.

Znajdź nas i obserwuj na FB


Galeria zdjęć – Lavender Place