Imprezy firmowe

Imprezy firmowe w Lavender Place – Ciechanów

Imprezy firmowe dla pracowników

imprezy firmowe na Mazowszu

Bardzo ważnym elementem zachowania równowagi w pracy jest umożliwienie pracownikom zabawy.

Każdy wie, że do nawiązania lepszych kontaktów między ludźmi i zbudowania trwałych relacji co przekłada się na wyniki w pracy – sprzyja zmiana otoczenia oraz luźniejsza forma spotkania.

Lavender Place to idealne miejsce na organizację integracji, imprezy firmowej, disco, imprezy tematycznej, kasyna, teambuildingu i wszelkiego rodzaju aktywności zespołowych. Dogodna lokalizacja i tylko 80km do Warszawy .

Nasze zasoby to powierzchnia około 1,6 hektara. Park jest w całości ogrodzony i niedostępny dla osób z zewnątrz. Kompleks Lavender Place to również altany, które są przystosowane do wszelkich warunków pogodowych i mogą pomieścić 600 osób zaś cała impreza może gościć do 2000osób.

Dysponujemy bogatym zapleczem multimedialnym, współpracujemy z najlepszymi firmami podwykonawczymi, jesteśmy przygotowani na organizację imprez integracyjnych dla małych i dużych firm, korporacji i instytucji. To świetne miejsce na targi i wystawy.

Z nami zorganizujesz wydarzenie łatwo, przyjemnie i bez stresu.

Każdy event traktujemy indywidualnie, z dbałością o wszelkie szczegóły, bo wiemy,że dana impreza jest tylko raz i warto aby była wyjątkowym przeżyciem. Działamy kompleksowo od poznania Państwa potrzeb, przez scenariusz po realizację.

Zapraszamy do oglądania obiektu w dogodnym dla Państwa terminie. Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie organizacji różnych imprez, podejmujemy wyzwania, zaskakujemy pomysłami . U nas nie ma słowa niemożliwe.

Na mniejsze imprezy polecamy nasz lokal Luka lu.

Znajdź nas i obserwuj na FB